top of page

Servis s dlouholetou tradicí...

Naše společnost BVcars trade s.r.o. byla založena v roce 2016
a představuje model mladé, silné a rozvíjející se firmy, jejíž zaměstnanci
jsou vedeni k osobnímu a individuálnímu přístupu ke každému zákazníkovi. Nabízíme vám své dlouholeté zkušenosti se servisem a údržbou vozidel, motocyklů a agro techniky. Cílem našeho snažení byl a vždy bude spokojený zákazník.

 

Moderní a výkonné diagnostické přístroje ušetří Váš čas i peníze.
V autoservisu BVcars najdete kompletní nabídku servisních i rychlo-servisních služeb. Naši školení zaměstnanci Vám kvalitně a rychle pomohou s řešením všech Vašich problémů. Důležitý je pro nás osobní přístup nejen
k zákazníkovi jako takovému, ale i k danému problému a jeho řešení.

Náš servis,
zajišťuje záruční a pozáruční opravy všech typů vozidel a dodá Vám jakýkoliv náhradní díl podle Vašeho přání. Zabýváme se i opravami starších vozů, přípravou na STK, pravidelnými servisními prohlídkami. Zajistíme pro Vás i odtažení vozidla. Je u nás možné opravovat jak osobní, tak dodávkové automobily, motocykly a traktory.

Jsme schopni dodat jak originální díly tak i druhovýrobu, repasované
či použité díly. Na náhradní díly a samozřejmě i na všechny opravy poskytujeme záruku, každý zákazník má u nás možnost využít poradenské služby

od vhodného zabezpečení Vašeho vozu, až po ty nejrůznější úpravy a opravy.

Naše provozovna BVcars servis se nachází pod areálem
„Horňáckého stadionu” ve Velké nad Veličkou, v bezprostřední blízkosti hlavního tahu mezi Veselím nad Moravou a SR (Senice a Myjava).

bottom of page